Skyrim w kuchni - Bethesda szykuje książkę kucharską

Wrzucił Ciekawostek - wtorek, 22 stycznia 2019

26 marca bieżącego roku gracze lubiący gotować znów będą mogli wykazać się w kuchni, a to za sprawą książki kucharskiej, serwującej przepisy rodem z serii The Elder Scrolls: Morrowinda, Obliviona czy Skyrima. Będzie to już druga w ostatnim czasie publikacja tego typu, która nawiązuje do uniwersów znanych z erpegów Bethesdy. W październiku 2018 roku do sprzedaży trafiła książka Fallout: The Vault Dweller's Official Cookbook, gdzie opisano specjały rodem z postapokaliptycznych pustkowi.


Autorką przepisów jest Chelsea Monroe-Cassel, która na swoim koncie ma już kilka książek kucharskich nawiązujących do popularnych dzieł popkultury. Niewątpliwie tą najbardziej słynną jest publikacja A Feast of Ice and Fire z 2012 roku, która nawiązywała do serialu Gra o tron. Przepisy te okazały się tak popularne, że ich wydawca postanowił pójść za ciosem i przygotować trzy lata później drugą edycję dzieła, zawierającą inne dania. Dla fanów Morrowinda czy Skyrima takiej propozycji dotąd nie było w ofercie.


Jak już wspomnieliśmy, książka trafi do sprzedaży w marcu. Na 192 stronach znajdziemy ponad sześćdziesiąt różnych przepisów, a wśród nich elderscrollsowy klasyk, czyli Słodką bułkę (Sweetroll). Produkt jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepie Bethesdy, kosztuje ok. 130 złotych.

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry