W grze God of War znajduje się ukryty skarb i pokazujemy, jak go zdobyć

Wrzucił Ciekawostek - sobota, 28 kwietnia 2018

Choć wielu graczy zdążyło już ukończyć najnowszą odsłonę serii God of War, nie wszyscy zdają sobie sprawę z istnienia ukrytego skarbu, którego nie sposób odnaleźć w tradycyjny sposób, czyli poprzez eksplorację. Skarbem tym jest legendarna rękojeść do topora noszonego przez Kratosa, a jej niewątpliwą zaletą jest to, że podnosi ona wszystkie atrybuty naszego śmiałka. Na dobrą sprawę można ją odnaleźć w dowolnym momencie po przybyciu bohaterów na Wybrzeże Dziewięciu - jedynym warunkiem na jego otrzymanie jest wdrapanie się na szczyt wieży Muspelheimu i wykonanie bardzo precyzyjnych instrukcji.


Instrukcje te zostały zapisane runami na mapie, która dołączona została do edycji kolekcjonerskiej gry. Rozszyfrowaniem zawartego na niej przekazu zajęli się wczoraj fani God of War i w przeciągu kilku godzin odczytali oni zarówno krótką notkę o pochodzeniu skarbu, jak i sposób na jego zdobycie. Jedyną niewiadomą było miejsce, w którym należało rozpocząć poszukiwania, ale metodą prób i błędów odkryto, że jest to wieża Muspelheimu.


Aby zdobyć skarb, należy stanąć na środku zlokalizowanego tam okręgu i szybko spojrzeć na obiekty w następującej kolejności: świątynia - lewy znicz - świątynia - prawy znicz - lewy znicz - świątynia - podłoga - prawy znicz - lewy znicz - świątynia. Jeśli wykonamy te kroki prawidłowo, usłyszymy dwa uderzenia gongu, a przed nami pojawi się szczelina, z której wyciągniemy legendarną rękojeść. Całość zobrazowaliśmy na zamieszczony wyżej filmie, więc polecamy go Waszej uwadze.

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry