W grze Far Cry 5 można znaleźć dowody, że Hurk towarzyszy graczowi od trzeciej odsłony, nawet w tej prehistorycznej

Wrzucił Ciekawostek - wtorek, 10 kwietnia 2018

Postać znana pod imieniem Hurk po raz pierwszy pojawiła się w grze Far Cry 3, a konkretnie w zestawie dodatkowych misji o nazwie Monkey Business. Deweloperom ze studia Ubisoft Montreal bohater ten musiał mocno przypaść do gustu, bo od tamtej pory regularnie gościł on w kolejnych odsłonach serii Far Cry. Hurk towarzyszył nam w Kyracie (Far Cry 4), w prehistorycznej krainie Oros (Far Cry: Primal), a teraz wylądował w hrabstwie Hope, gdzie za pomocą wyrzutni rakiet pomaga swojemu ojcu w prowadzeniu kampanii wyborczej.


Powracający Hurk to oczywiście żarcik autorów kolejnych gier, bo raczej trudno oczekiwać, żeby ten sam człowiek pomagał Złotemu Szlakowi w Himalajach, a tysiące lat wcześniej uczył się latać w prehistorycznej Europie. Far Cry 5 sugeruje jednak, że taka opcja jest możliwa, bo obok domu bohatera można znaleźć pudła z rzeczami przywiezionymi ze wszystkich wymienionych wyżej krain. Sam Hurk nie zmienia się też w kwestii wyglądu i zawsze prezentowany jest z opasłym brzuszkiem,  brodą na twarzy i chustą zawiązaną na głowie.


Warto dodać, że w każdej z odsłon cyklu Far Cry, w Hurka wciela się ten sam aktor - Dylan Taylor. Można było mieć, co prawda, pewne wątpliwości, że postać spotykana w Far Cry: Primal jest rzeczywiście Hurkiem (wygląd pasował, ale tam bohater występował pod imieniem Urki), ale ostatecznie rozwiała jest właśnie gra Far Cry 5, gdzie znajdują się pudła z Oros. Zobaczycie je na zamieszczonym wyżej materiale filmowym, do czego zresztą gorąco zachęcamy.

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry