Gabe Newell oddał swoją unikatową figurkę Grubego z gry Team Fortress 2

Wrzucił Ciekawostek - sobota, 15 lipca 2017

W świecie gier komputerowych istnieją dwa pytania, na które każdy zna odpowiedź: jak pan spędzi sylwestra oraz kto jest najsławniejszym pecetowcem na świecie? Na wypadek gdybyście zapomnieli, spieszymy z wyjaśnieniem, że w tym drugim przypadku chodzi o Gabe’a Newella, czyli założyciela firmy Valve. Bycie prezesem tak wielkiej korporacji ma oczywiście swoje przywileje, a jednym z nich jest posiadanie jedynej na świecie kolekcjonerskiej figurki Grubego z Team Fortress 2którą Gabe postanowił ostatnio sprezentować.


Użytkownik pazpaz26 pochwalił się ostatnio w wątku na reddicie dość niecodzienną sytuacją. Okazuje się, że jego narzeczona jest kuzynką otoczonego kultem Gabena, dzięki czemu miała okazję być w siedzibie firmy i zobaczyć prototypy pierwszego Portala. Co więcej, po przeprowadzce do większego biura, Gabe postanowił podarować jej swoją prywatną figurkę Grubego, ale pod jednym warunkiem - nigdy nie wolno jej sprzedać otrzymanej statuetki. O unikalności tego gadżetu świadczy podpis, który umieszczony został na podstawie: oprócz loga Team Fortress 2 znajdziemy tam nazwisko szefa Valve, nazwę firmy oraz numer informujący, że ta figurka to pierwszy i zarazem jedyny taki egzemplarz. To się nazywa unikat!
Choć teraz na pewno wszyscy chcieliby być spokrewnieni z Newellem i mieć możliwość zapytania go o datę premiery Half-Life 3, dajmy mu trochę spokoju - i tak można liczyć na to, że wesprze swoich fanów. Poza tym, zawsze można mieć nadzieję, że właśnie dogląda produkcji Portala 3... prawda?

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry