Twórcy gry Watch Dogs 2 udzielili odpowiedzi na pytanie czy niedźwiedź sra w lesie

Wrzucił Ciekawostek - wtorek, 27 grudnia 2016

Wybaczcie brzydki wulgaryzm w tytule, ale tak naprawdę nie da się w lepszy sposób przełożyć anglojęzycznego powiedzonka "does a bear shit in the woods", które stosuje się w trakcie rozmowy, jeśli chcemy sarkastycznie potwierdzić rzecz absolutnie oczywistą. Powszechnie uważa się, że wspomniane hasło zostało spopularyzowane dzięki serialowi Przyjaciele (Friends), ale nie to jest w tym momencie najbardziej istotne. Z naszego punktu widzenia ważniejszy jest fakt, że próby udzielenia odpowiedzi na to pytanie podjęli się deweloperzy ze studia Ubisoft Montreal w grze Watch Dogs 2.


Podczas wizyty w parku położonym na południowych obrzeżach San Francisco można natknąć się na wychodek, z którego dochodzą dziwne odgłosy. Jeśli pokręcimy się chwilę w pobliżu przybytku, szybko zorientujemy się, że w środku najprawdopodobniej zamknięty jest... niedźwiedź. Próba zajrzenia do wnętrza kabiny nie przyniesie nam rozwiązania zagadki, choć sam Marcus da nam do zrozumienia, że to właśnie to zwierzę uwięzione jest w toalecie. Deweloperzy przygotowali kilka wypowiedzi protagonisty dotyczącego tego tematu (niestety, nie są one przetłumaczone w polskiej wersji językowej gry), a wisienką na torcie jest jego stwierdzenie dotyczące wspomnianej na początku frazy.


Podsumowując, zdaniem twórców drugiej odsłony Watch Dogs niedźwiedzie wcale nie załatwiają potrzeb fizjologicznych w lesie, tylko robią to w tym samym miejscu, co ludzie. Dobry żart, nie?

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry