Gra Mafia III zawiera bardzo chłodne nawiązanie do filmu Rocky

Wrzucił Ciekawostek - poniedziałek, 10 października 2016

Jeżeli uważnie oglądaliście słynny film Rocky z Sylvestrem Stallone'em, z pewnością pamiętacie nietypowe metody treningowe tytułowego bohatera. Balboa nie mógł sobie pozwolić na profesjonalne przygotowania do bokserskiej walki, dlatego uległ namowie przyjaciela i pojedynkował się z wiszącym ochłapem mięsa w rzeźni. Do tego epizodu postanowili odnieść się deweloperzy ze studia Hangar 13, którzy są odpowiedzialni za powstanie gry Mafia III. W najnowszej odsłonie serii możemy natknąć się na pracownika ubojni, zabijającego czas w identyczny sposób.


Bokser amator przebywa w zakładzie Roberdeau, który zlokalizowany jest w dzielnicy Pointe Verdun na północy miasta New Bordeaux. Najłatwiej trafić tam wykonując pierwszą misję lojalnościową dla Burke'a - jednego z przyszłych poruczników Lincolna Claya. Jeśli wejdziemy do rzeźni głównym wejściem i skierujemy się w lewo, trafimy do chłodni, gdzie wisi kilka zabitych krów. Właśnie przy jednym z takich ochłapów "trenować" będzie pracownik przybytku, markując ciosy bokserskie. Istotne jest to, żeby budynek odwiedzić za dnia, bo jak nietrudno się domyślić, w nocy jegomość jest w pracy nieobecny.

Kadr z filmu Rocky

Opisaną scenę znajdziecie na zamieszczonym niżej materiale video. Tam też podajemy dokładną lokalizację rzeźni, gdzie można natknąć się na easter egga.


0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry