Seria God of War ma nowego aktora w roli Kratosa i również jest on czarnoskóry

Wrzucił Ciekawostek - poniedziałek, 20 czerwca 2016

Debiutancki zwiastun gry God of War, który został zaprezentowany na poprzedzającej targi E3 konferencji firmy Sony, był z pewnością szokującym przeżyciem dla fanów przygód Kratosa. Santa Monica Studio nie tylko wywróciło do góry nogami mechanikę rozgrywki i wprowadziło rzeźnika w zupełnie nowy setting, ale zafundowało też zmianę w obsadzie, znajdując nowego aktora do głównej roli. Ten ostatni ruch jest dość zaskakujący, bo pozycja Terrence'a C. Carsona wydawała się do tej pory nietykalna. Amerykanin podłożył głos wojownikowi we wszystkich sześciu odsłonach cyklu i pojawiał się w studio nagraniowym, kiedy Spartiata zaliczał gościnne występy w mordobiciach Soulcalibur: Broken Destiny i Mortal Kombat (wersja z 2011 roku na PlayStation 3).


Nowym Kratosem został Christopher Judge, a główny zainteresowany potwierdził to na Twitterze w minioną środę. Do sprawy odniósł się również Carson, który potwierdził, że tym razem deweloperzy postanowili nie korzystać z jego usług. Choć zmiana sugeruje, że wojownik w kolejnej odsłonie serii God of War nie będzie tym samym bohaterem, którego krwawe wyczyny mogliśmy oglądać wcześniej na ekranach telewizorów, nie jest to prawda. Autorzy podkreślili, że Kratos z dalekiej północy to dokładnie ta sama postać, która zdziesiątkowała grecki panteon.

Christopher Judge

Jedyne co się nie zmieniło, to kolor skóry aktora. Podobnie jak Carson, Judge jest Afroamerykaninem, a w jego żyłach płynie dodatkowo krew indian Cherokee. Nowy Kratos nie zrobił do tej pory zawrotnej kariery w hollywoodzkich filmach, ale jest za to doskonale znany z występów w serialach telewizyjnych. Jego twarz z pewnością pamiętają fani Gwiezdnych wrót (Stargate SG-1), gdyż pojawił się we wszystkich 213. odcinkach. 

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry