Aktor wcielający się w rolę Orgrima w filmie WarCraft jest fanatykiem WoW-a

Wrzucił Ciekawostek - niedziela, 8 listopada 2015

Branża filmowa od lat podejmuje niezbyt udane próby stworzenia ekranizacji popularnych gier, nierzadko ku ubolewaniu ich fanów, którzy w rezultacie otrzymują produkcje co najwyżej przeciętne. Zapowiadany na czerwiec 2016 roku WarCraft stoi przed wielką szansą zmiany tego niekorzystnego wizerunku. Niewątpliwym plusem całego przedsięwzięcia jest to, że stoją za nim odpowiedni ludzie. Nie dość, że w projekt mocno zaangażowani są sami deweloperzy, to na dodatek występujący w filmie aktorzy mieli wcześniej do czynienia z grą World of WarCraft. Na szczególne uznanie zasługuje tutaj Robert Kazinsky - odtwórca roli Orgrima Doomhammera - który nie ukrywa swojego zafascynowania dziełem Blizzarda.


Pochodzący z Wielkiej Brytanii Kazinsky ma dopiero 31 lat i podobnie jak w przypadku wielu z nas, elektroniczna rozrywka jest ważną częścią jego życia. Anglik rozpoczął przygodę z World of WarCraft w siedem lat temu, niedługo po premierze pierwszego dodatku The Burning Crusade, i jak sam utrzymuje, odwiedza krainę Azeroth tej pory. Podczas panelu dotyczącego ekranizacji WarCrafta na ubiegłorocznym BlizzConie, aktor wyznał, że w grze Blizzarda spędził już ponad 500 dni, co na tamtą chwilę daje ok. 12 tysięcy godzin ciągłej zabawy. Jego miłość do WoW-a dała się zresztą odczuć innym kolegom po fachu. Kiedy Kazinsky przebywał na planie filmu Pacific Rim, zdarzało się, że jego producenci musieli prosić Brytyjczyka o wyłączenie gry i wzięcie się do pracy.

Rob Kazinsky

Robert Kazinsky w filmie WarCraft wciela się w Orgrima Doomhammera. Jego postać jest generowana komputerowo, ale bez trudu rozpoznamy w twarzy przywódcy orków fizjonomię aktora. Na potrzeby obrazu Duncana Jonesa, Anglik wziął także udział w licznych sesjach motion capture, dlatego możemy być pewni, że Orgrim będzie się poruszał się dokładnie tak, jak on.

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry