Zobacz jak wygląda piwnica fana The Elder Scrolls stworzona za 50 tys. dolarów

Wrzucił Ciekawostek - wtorek, 9 czerwca 2015

Pełne atrakcji edycje kolekcjonerskie gier oraz inne gadżety z nimi związane to już przeżytek. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem elektronicznej rozrywki, powinieneś pomyśleć przede wszystkim o odpowiednim wystroju swojego pokoju lub mieszkania, najlepiej biorąc za wzór jeden z ulubionych tytułów. Na taki właśnie pomysł w 2012 roku wpadł amerykański rysownik komiksów Tyler Kirkham. Po dwóch latach ciężkich prac zamienił on piwnicę domu w pomieszczenie, którego nie powstydziłaby się żadna odsłona cyklu The Elder Scrolls. Za fantastycznie prezentujące się lokum sporo jednak zapłacił. Na swoje fanaberie artysta wydał aż 50 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje ok. 185 tys. złotych.


Jedno trzeba przyznać, piwnica wygląda absolutnie fenomenalne. Już przy wejściu wita nas ikona wejścia do domu, którą można podziwiać w Skyrimie, a dalej jest jeszcze lepiej. Sugestywny wodospad w ścianie, łazienka stylizowana na szyb kopalni, tajne przejście w szafie otwierane za pośrednictwem stojącej na półce książki i tona różnorakich gadżetów, od charakterystycznego hełmu Dovakhiina począwszy, poprzez miecze, zbroje i flaszki zawierające mikstury alchemiczne, na starych meblach kończąc. W świątyni fana serii The Elder Scrolls nie mogło zabraknąć również kina domowego i sprzętu pozwalającego oddawać się ulubionej rozrywce - w takim otoczeniu granie musi być prawdziwą przyjemnością. Jeśli nie przekonuje Was powyższy opis, koniecznie obejrzyjcie zamieszczony obok film. Robi wrażenie, prawda?


Na koniec mała sugestia dla mniej zamożnych fanów gier. Mieszkanie Trevora z gry Grand Theft Auto V da się odtworzyć za kilkadziesiąt złotych. Zgniecione puszki po tanich piwach, walające się wszędzie śmieci, zrujnowane meble i przestarzały sprzęt elektroniczny to niewielki wydatek. Karaluchy pojawią się same, z czasem.

WARTO RÓWNIEŻ WIEDZIEĆ, ŻE...

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry