Elena Fisher została uwieczniona na tablicy rejestracyjnej w grze Uncharted 4

Wrzucił Ciekawostek - poniedziałek, 22 czerwca 2015

Choć do premiery czwartej gry z serii Uncharted pozostało jeszcze sporo czasu, uważni fani już teraz zwracają uwagę na ukryte niespodzianki w najnowszym produkcie studia Naughty Dog. Rzecz dotyczy kapitalnego zwiastuna strzelaniny, który został zaprezentowany przez firmę Sony na konferencji prasowej zorganizowanej przed targami E3, a konkretnie sceny ucieczki Nathana Drake'a i Victora Sullivana podczas ich pobytu na Madagaskarze. Waszą uwagę powinna przykuć tablica rejestracyjna samochodu, którym nieustraszony bohater rozbija się po ciasnych uliczkach miasta.


Wspomniana tablica nie przedstawia na pierwszy rzut oka niczego konkretnego poza flagą Madagaskaru, ale to tylko pozory. Po odwróceniu obrazu do góry nogami, przypadkowy zlepek cyfr i liter układa się w napis "Elena", odwołujący się do jednej z ważniejszych postaci występujących w serii Uncharted. O tym, że mamy do czynienia ze sprytnie ukrytym easter eggiem, świadczy również znajdująca się na blasze rybka i litera "R", czyli po angielsku "fish" i "r". Jeśli połączymy oba wyrazy w jedną całość, otrzymamy hasło "Elena Fisher".


Kim jest Elena Fisher? To oczywiście amerykańska dziennikarka, która odgrywa ważną rolę we wszystkich odcinkach sagi Uncharted, prywatnie - żona Nathana Drake'a. Dzięki zamkniętym prezentacjom nadchodzącego hitu na targach E3, wiemy już, że dziewczyna pojawi się również w czwartej odsłonie serii, jej wpływ na wydarzenia opowiedziane w A Thief's End są jednak na razie nieznane.

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry