Geralt w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon może nosić tatuaż zdobyty w Zabójcach królów

Wrzucił Ciekawostek - wtorek, 19 maja 2015

Piąta odsłona serii Grand Theft Auto udowodniła nam, że to rozmaite smaczki, nierzadko będące drobnymi i trudnymi do zauważenia błahostkami, czynią ze świetnej gry produkcję absolutną wyjątkową. Deweloperzy ze studia CD Projekt Red najwyraźniej uświadomili sobie ten fakt, bo w trzecim Wiedźminie natkniemy się na multum tego typu atrakcji. Posiadacze pecetowej wersji "trójki" mogą się o tym przekonać już po rozpoczęciu nowej przygody, o ile podczas eksploatacji Zabójców królów nie pozbyli się tatuażu szpecącego szyję Geralta, a następnie zaimportowali do debiutującego dziś hitu zapis poprzedniej rozgrywki.

Tatuaż na szyi Geralta w Zabójcach królów

Każdy kto miał okazję zagrać w Wiedźmina 2, z pewnością doskonale pamięta zadanie poboczne Na kacu, w którym Geralt najpierw wziął udział w ostrej popijawie, a potem obudził się w samych gaciach na obrzeżach wsi Flotsam. Jedną z pamiątek po szalonej nocy okazał się umieszczony na szyi tatuaż, który można było usunąć po wysłuchaniu rady udzielonej przez Triss Merigold i kupieniu kilku składników u lokalnej zielarki. Gracz mógł też oczywiście zignorować przeprowadzenie tego procesu i paradować z pocieszną dziarą do końca opowieści o tytułowych zabójcach królów. Jak się okazało, ostatni sejw uwzględniał podjętą przez użytkownika decyzję i z premedytacją przeniósł ją do Dzikiego Gonu. Ten sam tatuaż można zobaczyć na szyi wiedźmina już podczas kąpieli w balii, która ma miejsce w prologu "trójki".

Tatuaż na szyi Geralta w Dzikim Gonie

5 komentarze:

Błagam, powiedzcie mi jak to usunąć D:

znalazles juz jakis sposob?

Niestety nie, chyba muszę się do niego przyzwyczaić. Chociaż może jak spotkam Vernona bądź też wejdę do Novigradu to spotkam kogoś, kto mi pomoże.

Odkryłem buga, który może Ci pomoże. Pojedź do fryzjera np. w Oxenfurdzie i zmieniaj fryzury oraz brody może wtedy tatuaż zniknie. Ja jak przeglądałem fryzury po wybraniu którejś z fryzur, znikąd pojawił mi się tatuaż i pozbyłem się go właśnie zmieniając fryz na inny. Może balwierz użył magicznej brzytrwki xD Spróbuj i napisz czy pomogło ;)

Zmieniłem fryzurę kilkanaście razy, nic nie pomogło. Ale i tak w tym tygodniu już skończę grę a do tatuażu zdążyłem się przyzwyczaić :) Może następnym razem będzie lepiej.

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry