Broda Geralta w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon faktycznie odrasta z czasem

Wrzucił Ciekawostek - wtorek, 19 maja 2015

Gra Wiedźmin 3 jest od dziś oficjalnie dostępna dla wszystkich zainteresowanych, można więc zacząć rozliczać warszawskie studio CD Projekt Red z obietnic złożonych przed jej premierą. Nas oczywiście interesują tematy niestandardowe, a bez wątpienia do takich zalicza się... słynna już broda Geralta. Nie wszyscy fani byli zadowoleni z faktu, że wędrowny zabójca potworów wystąpi w Dzikim Gonie z okazałym zarostem, ale deweloperzy otwarcie zapowiedzieli, że owłosienie będzie można ogolić u specjalisty. Zabieg nie miał jednak eliminować w całości tego problemu, bowiem broda miała odrastać z czasem. Ile z tego okazało się prawdą?


Wszystko zgadza się co do joty. W trakcie wędrówki można natknąć się na balwierzy (jeden z nich ma zakład w dostępnym już niedługo po rozpoczęciu przygody mieście Oxenfurt), którzy za drobną opłatą użyją brzytwy na twarzy wiedźmina. Golenie to jednak zabieg tymczasowy - jeśli za jakiś czas nie odwiedzimy ponownie fryzjera, musimy liczyć się z tym, że broda faktycznie odrośnie. Proces odbywa się stopniowo, trwa wiele dni, ale jego skutki zaznaczają się na twarzy Geralta znacznie okazalej, niż miało to miejsce w Grand Theft Auto V. Co ciekawe, procesu nie można przyspieszyć za pomocą medytacji. Jeśli będziemy sztucznie manipulować upływem czasu, odpoczywając np. cały dzień, nie zobaczymy odrostów na fizjonomii Riva.2 komentarze:

zróbcie timelapsa z tą brodą

tyko szkoda ze ta bbroda nierośnia az po same jaja. ciekawe jak by geralt wyglądał z brodą az po kolana. i jak by walczył haha

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry