Far Cry 4 zawiera ukryte zakończenie... na początku gry

Wrzucił Ciekawostek - niedziela, 16 listopada 2014

Czy grę Far Cry 4 można ukończyć już na początku przygody, nie oddając przy tym ani jednego wystrzału? Jak najbardziej tak! Pomysłowi deweloperzy ze studia Ubisoft Montreal postanowili wprowadzić do swojego produktu alternatywne zwieńczenie opowieści, które premiuje cierpliwość i nie wymaga od użytkownika podejmowania żadnych ryzykownych działań. Jeśli chcecie zobaczyć, jak przedstawia się ukryty finał kampanii, przejdźcie do kolejnego akapitu. Ostrzegamy jednak, że w dalszej części tekstu znajdują się spojlery, które mogą popsuć Wam zabawę.


Pierwsze spotkanie z Pagan Minem - ekscentrycznym przywódcą państwa Kyrat - następuje już w otwierającej zmagania introdukcji. Ów watażka siłą wyciąga głównego bohatera z autobusu, a następnie przewozi go pod eskortą do swojej twierdzy. Tam niespodziewanie dochodzi do uczty, podczas której jesteśmy świadkiem, jak bezwzględnym władcą jest odziany w różowy garnitur człowiek. Po kilku minutach podziwiania dantejskich scen, sala w końcu pustoszeje, a my wreszcie obejmujemy kontrolę nad naszym podopiecznym. W tym momencie powinniśmy wziąć nogi za pas i rozpocząć wielką przygodę w malowniczo położonym kraju, która wyjmie nam przynajmniej kilkanaście godzin z życia. Co się jednak stanie, gdy tego nie zrobimy?

Deweloperzy przygotowali się również na taką ewentualność. Jeśli pozostaniemy w startowym pomieszczeniu przynajmniej przez dziesięć minut, Pagan Min wróci do nas i zabierze do miejsca, gdzie będziemy mogli złożyć w spokoju urnę z prochami matki. Po tym wydarzeniu kampania oficjalnie się kończy, a na ekranie pojawia się tzw. lista płac. Całość została udokumentowana na poniższym zapisie rozgrywki:0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry