Najbardziej rozbudowaną wersję gry Plants vs. Zombies 2 mają Chińczycy

Wrzucił Ciekawostek - czwartek, 18 września 2014

Należące do koncernu Electronic Arts studio PopCap Games mocno stara przypodobać się chińskim fanom gry Plants vs. Zombies 2: It's About Time. Mieszkańcy Kraju Środka mogą cieszyć się najbardziej rozbudowaną wersją tej produkcji, bo wzbogaconą o niedostępny w pozostałych edycjach świat Kung-Fu. Co istotne, ekskluzywny dodatek trudno potraktować jak typową zapchajdziurę. Deweloperzy przyłożyli się do pracy, dzięki czemu mapa oferuje aż 39 misji (najwięcej spośród wszystkich), dwie walki z bossami, kilkanaście unikatowych rodzajów zdechlaków i cztery premierowe roślinki.


Świat Kung-Fu wprowadza również do niektórych scenariuszy dwa nietypowe wyzwania. Pierwszym z nich jest gaszenie zapalonych lontów za pomocą lodowych okazów flory, drugim powstrzymanie hordy nacierających zombiaków, wśród których znajdują się Gargantuary otoczone powłoką z brązu. W obu zadaniach użytkownik ściga się z czasem. Jeśli nie uda się powstrzymać płomieni trawiących lonty, ogień dotrze w końcu do wybuchowych beczek, co jest równoznaczne z przegraną. Jeszcze trudniej wyglądają zmagania ze statuami. Po upływie określonego z góry czasu, uwięzione w nich stwory wydostają się na wolność, wprowadzając dużo zamieszania na polu bitwy. Oba pomysły są naprawdę interesujące, co przyzna każdy fan serii.

Przykładowy etap ze świata Kung-Fu.

Specjalne traktowanie Chińczyków przez firmę PopCap Games ma swoje uzasadnienie - seria Plants vs. Zombies jest tam niezwykle popularna. Tylko mieszkańcy Kraju Środka mają dostęp do gry Plants vs. Zombies: All Stars, która wprowadza jeszcze więcej niewidzianych wcześniej światów, m.in. okres prehistoryczny, gdzie zmagamy się w zamienionych w truposzy jaskiniowcami.


1 komentarze:

PvZ 2 to jak dla mnie Pay2Win. Granie jest ciężkie, czasami nużące. Pierwsza część była o niebo lepsza od tej, bez tych wszystkich trybów i bezsensownych mikroplatnośći.

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry