O istnieniu gier Assassin's Creed: Unity i Rogue dowiedzieliśmy się już w marcu, jednak w plotkę mało kto uwierzył

Wrzucił Ciekawostek - środa, 6 sierpnia 2014

Mówi się, że w każdej plotce tkwi ziarno prawdy, nawet jeśli brzmi ona zupełnie nieprawdopodobnie. Z tym stwierdzeniem mogą zgodzić się dziś czytelnicy internetowego forum NeoGAF, którzy już w marcu bieżącego roku dowiedzieli się o planach wydania dwóch nowych gier z serii Assassin's Creed. Historyjka opowiedziana przez użytkownika posługującego się ksywą "Krimsoncharge" przedstawiała się jednak tak niewiarygodnie, że tylko nieliczni dali wiarę jego słowom. Jak się wczoraj okazało, to właśnie oni mieli rację.


Krimsoncharge znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Podczas lotu samolotem grał w Assassin's Creed III: Liberation na Vicie, czym zwrócił uwagę siedzącego obok człowieka. Po krótkiej rozmowie niezidentyfikowany jegomość (prawdopodobnie był to pracownik firmy Ubisoft lub ktoś blisko z nią związany) zdradził mu kilka istotnych szczegółów na temat nowej odsłony cyklu Assassin's Creed, dziś znanej pod nazwą Unity. Większość z tych informacji znalazła potwierdzenie w materiałach udostępnianych przez wydawcę. Krimsoncharge już w marcu podał prawidłowy tytuł gry, okres historyczny, w którym rozgrywać będzie się jej akcja, imię głównego bohatera, krótki opis jego ubioru (niebieski kostium z czerwonymi akcentami), a nawet platformy sprzętowe, na które produkt ma zostać skierowany. W kolejnej wypowiedzi dodał również, że francuski koncern planuje na ten rok jeszcze jednego Asasyna, powstającego wyłącznie z myślą o konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Od wczoraj wiemy, że taka gra faktycznie powstaje i nosi nazwę Rogue (roboczy tytuł - Comet).

Kiedy następnym razem wsiądziecie do samolotu, dobrze nadstawiajcie uszu. Kto wie, może to właśnie Wy będziecie źródłem niewiarygodnych informacji o niezapowiedzianych jeszcze produktach lub uda Wam się znaleźć porzuconego przez przypadek iPada z gorącym zwiastunem wielkiego hitu? Takie cuda się zdarzają!


0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry