Żona Michaela z gry GTA V i serwis randkowy, czyli jak Rockstar North dba o detale

Wrzucił Ciekawostek - poniedziałek, 21 lipca 2014

Dbałość pracowników studia Rockstar North o szczegóły czyni z nich absolutnych liderów wśród twórców sandboksów - żaden inny deweloper nie aplikuje w swoich tytułach tak dużej liczby drobnych smaczków, na które większość ludzi prawdopodobnie nie zwróci najmniejszej uwagi. Doskonałym tego przykładem jest postępowanie Amandy de Santa, żony jednego z głównych bohaterów piątej odsłony cyklu Grand Theft Auto. Zanim jednak przejdziemy do sedna, lojalnie ostrzegamy Was, że niniejszy artykuł zawiera drobne spojlery, mogące popsuć Wam radość z odkrywania wszystkich atrakcji ukrytych przez szkockie studio.


Rodzinne perturbacje Michaela to jeden z popularniejszych wątków, który przewija się w fabule gry GTA V. Podstarzały oprych wiedzie bardzo wygodne życie za pieniądze podatników, ale mimo otaczających go luksusów, nie jest w stanie dojść do ładu zarówno z szukającą mocnych wrażeń żoną, jak i wyjątkowo rozpuszczonymi dziećmi. Kryminalna ścieżka, na którą w końcu powraca mężczyzna, wprowadza jeszcze większy bałagan do i tak już mocno skomplikowanej sytuacji bohaterów. W pewnym momencie Amanda postanawia odejść od swojego męża i zabrawszy dzieci, opuszcza rezydencję położoną w centrum Los Santos.

W tym miejscu większość graczy przyjmuje do wiadomości decyzję kobiety i przynajmniej na jakiś czas, zapomina całkowicie o jej istnieniu. Tymczasem Amanda staje się aktywnym użytkownikiem serwisu randkowego Hush Smush, który można przejrzeć za pośrednictwem telefonu komórkowego (aby go odpalić, należy wpisać do przeglądarki stron internetowych adres www.hushsmush.com). Choć Amanda używa utrudniającego identyfikację pseudonimu "foxymama21", krótki opis nie pozostawia wątpliwości, że to właśnie ona:

"Niezaspokojona matka dwójki dzieci. Mam ciało i ducha dwudziestoletniej dziewczyny, ale mój mąż nie potrafi tego docenić. Całymi dniami siedzi przy basenie, chleje i mnie olewa. Mam tego dość. Szukam szczupłego, dobrze zbudowanego mężczyzny, który potrafi zaspokoić kobietę w kwiecie wieku. Uwielbiam jogę."


Co ciekawe, Amanda usuwa swoje konto z serwisu krótko po pojednaniu z Michaelem, do którego dochodzi pod koniec gry. Kolejny smaczek, ale jakże wymowny. Panowie z Rockstar North - czapki z głów!


1 komentarze:

Rockstar jest niesamowite! :O To są po prostu mistrzowie! :D Chyba każda ich gra była hitem i została zrobiona na przynajmniej dobrym poziomie.

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry