Za dodatki DLC do gry Train Simulator 2014 trzeba zapłacić prawie 12 tysięcy złotych

Wrzucił Ciekawostek - niedziela, 6 lipca 2014

Gra Train Simulator 2014 udowadnia, że jeżdżenie pociągiem do tanich nie należy, zwłaszcza, jeśli chcemy wcielić się w rolę wirtualnego maszynisty. Żaden inny tytuł dostępny w ofercie systemu elektronicznej dystrybucji Steam nie obciąża portfela tak mocno, jak produkt firmy RailSimulator.com. Za dostępne do tej pory dodatki DLC z nowymi lokomotywami i trasami trzeba zapłacić prawie dwanaście tysięcy złotych. Nie, to nie jest żart.


Twórcy serii Train Simulator wydali nową wersję swojego hitu 26 września 2013 roku. Standardowa edycja gry, która sama w sobie zawiera już trzy dodatki DLC, nie jest sprzedawana jeszcze w zbyt wygórowanej cenie, bo trudno uznać za taką kwotę 29.99€ (ok. 120 złotych). Oczywiście na tym przygodę z produktem można zakończyć - trzy trasy i dwanaście lokomotyw powinny zadowolić tych mniej wymagających amatorów kolejnictwa. Jeśli jednak komuś przyjdzie ochota na bogatsze doświadczenia, będzie musiał ponownie sięgnąć do kieszeni i zapłacić dużo, dużo więcej.

Na tę chwilę firma RailSimulator.com oferuje aż 176 różnej maści dodatków. Są wśród nich zarówno nowe lokomotywy, jak i niedostępne w podstawce trasy. Rozszerzenia wycenione są różnie, niektóre kosztują dokładnie tyle samo, co standardowa edycja gry, inne są wyraźnie tańsze. Jeśli ktoś chciałby nabyć je wszystkie, musiałby w jednej chwili pozbyć się 2844 euro. W przeliczeniu na polskie złotówki, daje to ponad 11.740 złotych. Jak nietrudno się domyślić, Train Simulator 2014 przoduje w niezbyt chlubnym rankingu pecetowych gier posiadających najdroższe DLC.

2 komentarze:

Od czego są torrenty

A wy narzekacie na battlefield'a 4 xD

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry