Seksualne wykorzystywanie zwierząt niemile widziane w grze Assassin's Creed II

Wrzucił Ciekawostek - sobota, 5 lipca 2014

Przesyłki to jedna z aktywności w grze Assassin's Creed II, którą Ezio Auditore może zająć się pomiędzy realizowaniem misji wchodzących w skład głównego wątku fabularnego. Wyzwania te trudno zaliczyć do przesadnie skomplikowanych - są to typowe zadania kurierskie, a ich celem jest dostarczanie listów do wskazanych przez zleceniodawcę odbiorców w bardzo krótkim czasie. Jednym z takich adresatów jest właściciel gospodarstwa zlokalizowanego obok fortecy w Forli i to jemu w niniejszej ciekawostce poświęcimy odrobinę miejsca.


Po dostarczeniu listu w misji Ciężar posłańca szybko stanie się jasne, że nasza obecność w tym miejscu nie jest wskazana - farmer naśle na naszego podopiecznego kilku kolegów zbirów. Co tak bardzo przeraziło wieśniaka, że postanowił zastosować przemoc wobec niewinnego posłańca? Przyjrzyjmy się bliżej treści wspomnianego listu:

Messer,
Oto zawiadamia się ciebie, że w przeciągu najbliższego miesiąca masz stanąć własną osoba w Palazzo Comunale. Sąsiedzi twoi przedłożyli mi oskarżenia, jakobyś atakował ich z mieczem w dłoni, a nawet posunął się do okaleczenia młodej niewiasty, która przechodziła przez twoje latyfundium.
Choć byłeś praw, jako że twoja to ziemia, to oskarża się ciebie także o poważne występki przeciwko Bogu i przyrodzonej naturze. Takie zachowania są w Forli surowo zakazane. Jeśli nie wiesz, czego dotyczą zarzuty, przeczytaj Księgę Kapłańską, rozdział 18:23.
Zgłoś się do nas dobrowolnie, albo wysłany zostanie oddział straży,  który nałoży na cię areszt. 
Pozostając z szacunkiem,
Andrea Allegro

Nieładnie panie farmer, nieładnie...

Zastanawialiście się kiedyś, o jakich zarzutach z Księgi Kapłańskiej mowa? Wiele mówiącą odpowiedź  na to pytanie przynosi Biblia Tysiąclecia: "Nie będziesz obcował cieleśnie z żadnym zwierzęciem; przez to stałbyś się nieczystym. Także i kobieta nie będzie stawać przed zwierzęciem, aby się z nim złączyć. To jest sromota!" Po prostu boskie!

1 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry