Przyszło nowe, czyli czas na zmiany

Wrzucił Ciekawostek - wtorek, 24 czerwca 2014

Nigdy nie pisaliśmy odezwy do narodu, bo uważaliśmy, że nie było takiej potrzeby. Od początku istnienia serwisu, czyli od listopada 2013 roku, wrzucaliśmy ciekawostkę za ciekawostką i obserwowaliśmy, czy to co robimy, ma w ogóle jakikolwiek sens. Dziś wiemy, że tak (w maju powróciło do nas aż 73% użytkowników, którzy zajrzeli tu przynajmniej raz - jesteście absolutnie wspaniali!), dlatego zdecydowaliśmy się przekazać Wam wreszcie kilka słów, żebyście wiedzieli, co się z naszym małym imperium aktualnie dzieje.


Poprzedni wygląd serwisu przyprawiał nas o mdłości, wykorzystaliśmy po prostu jeden z wielu gotowych szablonów i nie zmieniliśmy w nim absolutnie nic - tym razem postanowiliśmy się przyłożyć. Jak wyszło? Nam się podoba, Wy pewnie będziecie w ocenie podzieleni, trudno jednak dogodzić wszystkim. Layout przejdzie jeszcze jakieś mniejsze zmiany w kolejnych tygodniach, dodamy nowe sekcje, poprawimy to i owo. Sen z powiek spędza nam wersja mobilna Ciekawostek, wiedzcie jednak, że obecna sytuacja jest przejściowa - zajmiemy się tym na poważnie już niedługo. Za jakiś czas prawdopodobnie przeniesiemy się również na inną platformę blogową, nie będzie to jednak operacja dla nas łatwa. Poza dopasowaniem strony pod kątem wizualnym, trzeba przerzucić blisko 500 ciekawostek - to musi potrwać.

Skoro o ciekawostkach mowa, to tutaj też czekają Was spore zmiany. Przede wszystkim nie będziemy opierać zawartości serwisu o obrazki, bo prawdę powiedziawszy - sprawdza się to średnio. Do tej pory istotą każdej wiadomości była przygotowana przez nas fotka, a do niej nie można dodać plików video, wkleić obiektów z utworami muzycznymi itd. Mocno ograniczało nam to pole manewru, a przesadnie duże treści prezentowały się źle. Tworzenie tradycyjnych postów wszystkie te problemy rozwiązuje, ale przede wszystkim umożliwia przekazanie nam pełnej, nieskróconej w żaden sposób informacji. Nie jest powiedziane, że nie będziemy stosować starej formuły, ale wyłącznie do krótkich strzałów, być może wyłącznie na naszym kanale Facebookowym. Jeśli nie lubicie czytać, a wiemy, że młodzi ludzie mają dziś z tym nie lada problem (bez obrazy moi mili), otrzymujecie w tym miejscu nasze zapewnienie, że nie będziemy przesadzać w drugą stronę. Dla nas liczy się to, żebyście otrzymali wyczerpującą wiedzę na dane zagadnienie. Jakość stoi u nas na pierwszym miejscu i to się nigdy nie zmieni.

Co ze starymi ciekawostkami? Część z pewnością mocno przerobimy, bo wiemy, że z tematu da się wycisnąć więcej. Potrzebujemy na to oczywiście czasu, ale w przyrodzie nic nie ginie. Jeśli tylko włożymy wysiłek w przygotowanie nowej zawartości, znajdziecie linki w obiekcie graficznym u góry strony, a także na Facebooku. Przy okazji informujemy Was, że ruszamy na poważnie z kanałem Twitterowym. Robiliśmy tam jakiś czas temu drobne eksperymenty, ale bez większego ciśnienia. Teraz będziemy tam serwować wyłącznie informacje o nowej zawartości strony. Na pierdółki jest miejsce na Fejsie.

I to w zasadzie wszystko. Spora część z Was zagląda do nas bardzo często i za to Wam chwała - z fanów jesteśmy dumni najbardziej. Propozycje nowych ciekawostek można tradycyjnie podsyłać na mejla lub za pomocą Facebooka - czytamy wszystkie wiadomości. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie podsyłane do nas rzeczy są publikowane. Czas i moc przerobowa odgrywają tu największą rolę. Mamy sporą bazę tematów, które trzeba ruszyć, a ona rośnie w niewyobrażalnym tempie.

I pamiętajcie, uwielbiamy gry, uwielbiamy Was!

2 komentarze:

Uwielbiam wasz serwis Oby tak dalej!

Też 3mam za was kciuki!

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry