Penetrator - kultowa broń z gry Saints Row: The Third - powstała przez przypadek

Wrzucił Ciekawostek - piątek, 27 czerwca 2014

Każdy fan gier z cyklu Saints Row powinien doskonale wiedzieć, jak wygląda i do czego służy Penetrator (znany również pod nazwą Dildo Bat). Tym, którzy z serią opracowywaną przez studio Volition dotąd się nie zapoznali, czym prędzej wyjaśniamy: jest to oręż przeznaczony do walki w zwarciu, który składa się z kija bejsbolowego oraz nadzianego na niego sztucznego penisa, mniej więcej metrowej długości. Wszystko jasne? Możemy zatem ze spokojem przejść do sedna: deweloperzy nie mieli w planach stworzenia tej broni i jak to z przełomowymi dla ludzkości wynalazkami bywa, powstał on przez zupełny przypadek.


Pracownicy studia Volition przyznali się w grudniu 2011 roku, że za gigantyczne penisy w Saints Row: The Third mieli początkowo chwycić bliżej niezidentyfikowani bohaterowie niezależni, by z ich pomocą stoczyć pojedynek na śmierć i życie. Cała scena była planowana jako zwykły żart - easter egg parodiujący walkę z użyciem mieczy świetlnych, które stanowią jedną z atrakcji filmowej sagi Gwiezdne wojny (Star Wars). Pomysł zaczął ewoluować. Po zaimplementowaniu realistycznych efektów fizycznych i charakterystycznego odgłosu wydawanego po uderzeniu, Penetrator zaczął funkcjonować jako normalna broń na wyposażeniu gracza. Kij szybko stał się jedną z popularniejszych zabawek. Dość powiedzieć, że w ciągu niecałego miesiąca po premierze, dokonano nim ponad dwa miliony zabójstw.


Z Penetratorem wiąże się jeszcze jedna zabawna ciekawostka. Broń okazała się zbyt gorsząca dla Japończyków, dlatego w edycji gry przeznaczonej na tamtejszy rynek, zmodyfikowano jej wygląd w taki sposób, by nie przypominała ona na pierwszy rzut oka sztucznego penisa. Efekt możecie podziwiać powyżej.

1 komentarze:

Hahaha :D maczuga-dildo japończyków gorszy ale hentaie gdzie dziewczynę gwałci ośmiornica albo jakiś zmutowany bóbr ninja to żaden problem XD

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry