CJ w grze GTA: San Andreas nie może użyć jetpacka, jeśli jest grubasem

Wrzucił Ciekawostek - środa, 7 maja 2014

W grze Grand Theft Auto: San Andreas mamy sporo możliwości modyfikowania wyglądu bohatera. Nie ograniczają się one wyłącznie do ciuchów, fryzur i tatuaży - w zależności od tego jak często Carl Johnson posila się w jadłodajniach oraz ćwiczy na siłowni, w ostatnim GTA sprzed ery HD zmienia się również jego waga. Okazuje się, że otyłość może skutecznie pokrzyżować plany związane z wykonaniem dwóch interesujących misji dla postaci zwanej The Truth, bo jetpack nie jest w stanie unieść naszego śmiałka. Warto mieć to na uwadze, jeśli zatrzymamy samochód na widok budy z fast foodem.


San Andreas nie ma litości dla grubasów w misjach Green Goo i Black Project, gdzie nasz śmiałek zostaje zmuszony do efektywnego wykorzystania jetpacka. Jeżeli otyłość CJ-a wyniesie przynajmniej 60%, w trakcie próby zmierzenia się z wymienionymi zadaniami gra wyświetli niedostępne normalnie przerywniki filmowe, w których zleceniodawca odeśle nas na intensywne ćwiczenia. Psikus deweloperów polega na tym, że GTA w żaden sposób nie karze wcześniej za to, że bohater lubi dobrze zjeść. Owszem, Carl szybciej się męczy i następuje niewielka zmiana niektórych dialogów (koledzy gangstera chętniej wytykają mu wagę), ale na tym koniec. Dopiero, gdy do akcji wkroczy plecak odrzutowy, stanie się jasne, że nawet jego dwa silniki nie będą w stanie unieść tłuściocha.

3 komentarze:

O tym nie wiedziałem. Jedyna misja gdzie wymagane były odpowiednie współczynniki którą pamiętam, to ta dla Wu Zi Mu, która dotoczyła sabotażu łodzi.

az sobie chyba wgram i sprawdze xD

https://www.youtube.com/watch?v=TFMYH0HkEiQ

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry