The Sims 4 w Rosji jest grą tylko dla dorosłych - powodem związki homoseksualne

Wrzucił Ciekawostek - piątek, 30 maja 2014

Do niedawna Rosjanie nie mieli żadnego "ale" do serii The Sims. Podobnie jak w większości cywilizowanych krajów, gry z tego cyklu były tam klasyfikowane jako produkty dla nastolatków, co oznacza, że mogła je kupić młodzież legitymująca się dwunastym rokiem życia. Sytuacja zmieniła się dopiero w przypadku czwartej odsłony, która nieoczekiwanie doczekała się kategorii "tylko dla dorosłych". Tak surowej oceny winne są związki homoseksualne, ponieważ bez większego problemu da się je tworzyć w "czwórce". Nasi północni sąsiedzi są mocno uczuleni na tym punkcie, propagowanie związków gejowskich jest zabronione przez tamtejsze prawo. Co zabawne, niczego takiego nie dopatrzono się w przypadku The Sims 3, choć w poprzednim dziele The Sims Studio geje również występowali.


Drugim i ostatnim krajem na świecie, gdzie grze The Sims 4 wbito wyższą kategorię wiekową jest... Australia. Cenzorzy z Antypodów nie byli, co prawda, tak ostrzy, jak i rosyjscy koledzy, ale akurat w tym wypadku o zaskoczeniu nie może być mowy. Od lat wszystkie produkcje z tej serii oznaczane są tam etykietkami "PG" lub "M", co oznacza, że mogą kupić je gracze, którzy ukończyli co najmniej 15 lat. Australia to jeden z najbardziej surowych rynków na świecie. Mieszkańcy tego kraju dorównują w tym względzie Niemcom, którzy lubią zakazywać sprzedaży gry, jeśli zawierają one zbyt duży ładunek przemocy lub gloryfikują nieodpowiednie treści.

4 komentarze:

Za propagowanie związków homoseksualnych ta gra powinna trafić na śmietnik a nie do sklepów.

Wiesz co jesteś głupiiiii Po pierwsze co masz do osób homoseksualnych (nie jestem nią bo mam dziewczynę)Ale nic do nich nie mam a po drugie Ta gra jest zajebista i tam nie trzeba być gejem tylko można tak jak w prawdziwym życiu >.<

Homoseksualizm to choroba taka sama jak pedofilia, propaganda zzarla ci mozg? W Chinach już to lecza....

Tak, na pewno, wszędzie propaganda. Kim jesteś żeby oceniać, czy ludzie mają prawo być szczęśliwi? Jeśli dwie osoby tej samej płci chcą ze sobą współżyć i robią to z pełną świadomością swoich czynów, nie masz prawa się do tego wtrącać. Poza tym nie da się wyleczyć czegoś co nie jest chorobą, więc twoja wypowiedź jest bez sensu. Porównanie homoseksualizmu i pedofilii również - dziecko padające ofiarą pedofila NIE JEST świadome tego co robi z nim pedofil/nie robi tego z własnej woli. Dwójka homoseksualistów natomiast robi to za obopólną zgodą. Jeśli twoje IQ jest wyższe niż IQ taboreta zauważysz różnicę.

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry