Dziewczyną z okładki gry BioShock Infinite jest rosyjska cosplayerka, Anna Moleva

Wrzucił Ciekawostek - poniedziałek, 19 maja 2014

Postacią widoczną na okładce gry BioShock Infinite jest Booker DeWitt, ale twórcy nie zapomnieli też o Elizabeth, którą umieszczono na rewersie opakowania. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że widoczna tam twarz dziewczyny (obecnej również na innych materiałach promocyjnych produktu firmy Irrational Games) wzorowana jest na cosplayerce, Annie Molevie. Rosjanka od dawna zajmuje się przebieraniem za znane postaci, ale to właśnie dzięki zdjęciom przedstawiającym partnerkę głównego bohatera strzelaniny udało się jej wypłynąć na szersze wody i zdobyć popularność w Internecie. Moleva wypadła w swojej kreacji tak dobrze, że przyciągnęła nawet uwagę autorów gry.


Moleva miała niewątpliwie mnóstwo szczęścia. Kiedy przebrała się za Elizabeth i wrzuciła zdjęcia do sieci, nie mogła podejrzewać, że zwróci na siebie uwagę samego Kena Levine'a. Pomysłodawcy serii BioShock cosplay tak bardzo przypadł do gustu, że postanowił skontaktować się z modelką za pośrednictwem Facebooka i z miejsca zaproponował jej współpracę. Rosjanka wzięła udział w sesji fotograficznej, która pomogła grafikom studia Irrational Games odwzorować jej twarz na rozmaitych ilustracjach promocyjnych, a co za tym idzie - okładki. Dziewczyna "wystąpiła" także w ostatnim zwiastunie gry BioShock: Infinite, bo to właśnie jej podobizna posłużyła autorom efektownego filmu do stworzenia wirtualnego modeli postaci.


Anna Moleva

Po krótkiej przygodzie z twórcami BioShock: Infinite, Anna Moleva z powodzeniem kontynuuje swoje hobby. Rosjanka odwzorowała nie tylko młodą Elizabeth, ale również pełną seksapilu alternatywną wersję tej postaci z dodatku Burial at Sea.

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry