Mario przez kilka miesięcy nie był hydraulikiem, ale wszystko wróciło do normy

Wrzucił Ciekawostek - środa, 7 marca 2018

W dzisiejszych czasach nie ma już nic pewnego, więc nigdy nie wiesz kiedy nastąpi ten dzień, gdy po porannej pobudce świat stanie na głowie. W 2006 roku Pluton przestał być uważany za planetę, a kilka miesięcy temu jeden z najpopularniejszych bohaterów gier wideo - Mario - oficjalnie przestał zajmować się przetykaniem rur. Nie martwcie się jednak, firma Nintendo zdążyła naprawić już swój błąd i ku uciesze graczy na całym świecie, Mario znów stał się pełnoprawnym hydraulikiem.


Choć w grze Donkey Kong, gdzie sympatyczny wąsacz pojawił się po raz pierwszy, parał się on stolarką, wszyscy kojarzą go przede wszystkim z roli radosnego pana od rur. Oficjalna karta postaci Włocha została w zeszłym roku zmieniona, w rezultacie czego wszędzie rozeszła się wieść, że "zwykł on zajmować się hydrauliką", ale nie był to już jego aktualny zawód. Dziennikarze serwisu Kotaku przyjrzeli się jednak aktualnemu opisowi Mario, z którego wynika, że wszystko wróciło do normy:

"Ma przyjazne usposobienie, cieszy się popularnością wśród wszystkich. Świetnie dogaduje się ze swoim młodszym bratem-bliźniakiem, Luigim. Razem tworzą sławny duet. [Mario] jest wszechstronnym sportowcem - niezależnie czy chodzi o tenisa, baseball, piłkę nożną czy wyścigi samochodowe, jest w tym wszystkim dobry i świetnie się przy tym prezentuje.  
Z zawodu jest hydraulikiem. Nie jest to jednak jego jedyne zajęcie. Jest zakochany w księżniczce Peach, dla której - jeśli księżniczka znajduje się w tarapatach - Mario rzuci wszystko, by tylko jej pomóc. 
Przy użyciu swoich charakterystycznych skoków oraz power-upów, [Mario] przeciwstawia się krnąbrnemu Koopie [chodzi o Bowsera – przyp. red.]."

Jeśli więc ubiegłoroczna korekta w profilu Włocha spędzała Wam sen z powiek, nareszcie możecie odetchnąć z ulgą, choć nigdy nie wiadomo kiedy znowu wąsacz postanowi zmienić pracę. W końcu w dzisiejszym świecie nie ma już nic pewnego... oprócz jednego: Księżniczka znajduje się w innym zamku.

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry