W grze Titanfall 2 katapultowaniu się towarzyszą całkiem zabawne hasła

Wrzucił Ciekawostek - środa, 2 listopada 2016

Autorzy gry Titanfall 2 ze studia Respawn Entertainment postanowili ubarwić w swoim najnowszym dziele dramatyczny proces katapultowania się pilota z "konającego" Tytana. Za każdym razem, kiedy nasza maszyna ulega krytycznym uszkodzeniom, gracz może uniknąć śmierci w wyniku eksplozji, pociągając za zlokalizowaną w kokpicie dźwignię. Podczas wykonywania tej czynności warto spoglądać na ekran znajdujący się tuż przed nami, bo wyświetlają się tam bowiem różnego rodzaju hasła, niekiedy całkiem zabawne.


Fani strzelaniny zdążyli dobrać się już do plików gry i wyciągnęli wszystkie pojawiające się na wspomnianym ekranie zdania. Szybko okazało się, że pięć z nich to standardowe komunikaty, natomiast pozostałe 26 to hasełka nietypowe i rzadkie. Trudno w tym momencie powiedzieć, jak procentowo przedstawia się szansa na ich wyświetlenie, ale musi ona być niewielka, bo sporo użytkowników zdołało do tej pory zobaczyć zaledwie kilka z nich.


Co mają do powiedzenia Tytany pilotowi, kiedy mają ulec eksplozji? Wśród tradycyjnych komunikatów znajdziemy tak trywialne zdania, jak "Katapulta uruchomiona" czy "Zniszczenie rdzenia zainicjowane". Ciekawiej robi się jednak, jeśli spojrzymy na listę haseł rzadkich. "Było miło", "Protokół <3", "Do następnego razu", "Pomścij mnie", "Leć głupcze", "W razie wątpliwości, atakuj", "Bierz ich tygrysie", "Życzę dobrego dnia" i "Do zobaczenia po drugiej stronie" to zaledwie kilka przykładów. Trzeba uczciwie przyznać, że autorzy wpadli na rewelacyjny pomysł, bo nietypowe odzywki naszego podopiecznego budzą lekkie rozbawienie i wprowadzają nieco "życia" do bezdusznej przecież maszyny.

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry