Fani Skyrima ścigają się, który z nich najszybciej się ożeni - rekord wynosi 3 minuty i 37 sekund

Wrzucił Ciekawostek - piątek, 4 listopada 2016

The Elder Scrolls V: Skyrim przeżywa drugą młodość za sprawą odświeżonej edycji na PC, Xboksa One i PlayStation 4, ale najwięksi fani tej gry wciąż mocno eksploatują wydany w 2011 roku pierwowzór, rywalizując przy okazji między sobą w absurdalnych konkurencjach. Dobrym tego przykładem jest wyścig do ołtarza, który ostatnio cieszy się sporym wzięciem wśród speedrunnerów. Uczestnicy wyzwania próbują jak najszybciej zawrzeć związek małżeński w skutej lodem krainie i jak się okazuje, da się to zrobić w niespełna cztery minuty po objęciu kontroli nad bohaterem.


W walce o tytuł liczą się aktualnie trzy osoby: dwóch Norwegów i Kanadyjczyk. Ten ostatni zdołał ustanowić nowy rekord świata zaledwie dwa dni temu, wiążąc się z partnerem w 3 minuty i 37 sekund. Użytkownik ukrywający się pod pseudonimem 5exual_Tyrannosaurus pobił wynik swojego najgroźniejszego rywala o osiem sekund, wchodząc w związek małżeński z mieszkającym w Riften Marcuriem. Fani już dawno odkryli, że imperialny czarodziej to najlepsza opcja na żonę/męża, bo usiana gliczami droga do szczęścia jest po prostu najkrótsza. Aż siedemnaście rekordów z pierwszej dwudziestki dotyczy właśnie postaci maga, znacznie mniejszym wzięciem cieszy się drugi na liście Uthgerd.


Jeśli ciekawi Cię, w jaki sposób zawiera się szybkie małżeństwo z Marcuriem, koniecznie obejrzyj znajdujący się wyżej film. Przygotuj się jednak na pokaz umiejętnego wykorzystania błędów gry, bo bez nich osiągnięcie tak dobrego wyniku nie byłoby po prostu możliwe.

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry