Napisy końcowe w grze Mighty No. 9 ogląda się przez blisko cztery godziny

Wrzucił Ciekawostek - piątek, 24 czerwca 2016

Jeżeli irytowaliście się długością napisów końcowych w popularnych sandboksach Ubisoftu (np. w kolejnych odsłonach serii Assassin's Creed), podczas oglądania listy płac w grze Mighty No. 9 prawdopodobnie wyrwiecie sobie wszystkie włosy z głowy. Produkt przygotowany przez japońskie studio Comcept ustanowił niechlubny rekord w tej dziedzinie, oferując "creditsy" o monstrualnej wręcz długości. Dość powiedzieć, że obejrzenie całej sekwencji wyjmie Wam z życia 3 godziny, 47 minut i 51 sekund, o ile wcześniej nie uśniecie z nudów.


Tak długą listę zawdzięczamy kampanii w serwisie Kickstarter, która wystartowała 31 sierpnia 2013 roku i pozwoliła deweloperom uzbierać wymaganą kwotę 900 tysięcy dolarów już po kilkudziesięciu godzinach od rozpoczęcia akcji. Obiecujący projekt platformówki wsparło wówczas 71,494 osób i to ich studio Comcept postanowiło wyróżnić w napisach końcowych. Każdy z uczestników zrzutki został wymieniony z osobna, bez względu na to, czy zastrzegł sobie anonimowość czy nie, choć w tym pierwszym przypadku Japończycy nie podawali oczywiście personaliów darczyńcy. Nazwiska faktycznych autorów stanowią zaledwie ułamek całej listy - ich wyświetlanie trwa raptem sześć minut.


Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć napisy końcowe w Mighty No. 9, nie musi kupować gry. Serwis GameXplain przygotował specjalny materiał video z tej okazji, który do tej pory zdążyło już zobaczyć ponad sto tysięcy osób. Ciekawe czy ktoś z nich obejrzał film od deski do deski...

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry