Ciri, Triss i Yennefer komentują znamię Geralta w grze Wiedźmin 3: Serca z kamienia

Wrzucił Ciekawostek - niedziela, 18 października 2015

Można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że spora rzesza fanów gry Wiedźmin 3 rozpoczęła zmagania w Sercach z kamienia po zaliczeniu głównego wątku fabularnego w Dzikim Gonie. Zachęca do tego samo rozszerzenie, które nie dość, że dedykowane jest bohaterom legitymującym się 32. poziomem doświadczenia, to na dodatek stanowi zamkniętą opowieść, niezwiązaną w żaden sposób z poszukiwaniami Ciri. Deweloperzy ze studia CD Projekt Red przygotowali jednak kilka niespodzianek dla tych graczy, którzy zadania dorzucone w Hearts of Stone wykonywać będą równolegle z misjami podstawowej kampanii. Jedną z nich są nowe kwestie w rozmowach z Triss, Yennefer i Ciri.


Już w pierwszym zadaniu dostępnym w dodatku Geralt otrzyma wbrew swojej woli oszpecające znamię na twarzy - nie zdradzimy dlaczego i po co, aby nie psuć nikomu zabawy. Riv nie będzie z tego faktu specjalnie zadowolony, co potwierdzają dialogi z trzema bliskimi jego sercu kobietami: Ciri, Triss i Yennefer. Każda z nich ma przygotowany odpowiedni komentarz dotyczący szkaradnej blizny, a usłyszymy go kiedy poruszymy ten temat podczas rozmowy. Niestety, zarówno czarodziejki, jak i przyszywana córka wiedźmina, przestaną być osiągalne po wielkim finale Dzikiego Gonu, dlatego trzeba pofatygować się do nich przed ostateczną bitwą. Niemożliwe jest również poruszenie tych kwestii po wystartowaniu nowej gry w Sercach z kamienia z podbitym poziomem doświadczenia, gdyż produkt studia CD Projekt Red z automatu zalicza w tym przypadku wszystkie zadania z głównego wątku "trójki".


Na koniec warto zaznaczyć, że nowych kwestii dotyczących znamienia nie doczekali się pozostali przyjaciele Geralta (Jaskier i Zoltan), a także inne obecne w grze czarodziejki (m.in. Keira Metz), u których Riv mógłby szukać pomocy w usunięciu blizny.

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry