Konkurs! Do wygrania gry Murdered, Resident Evil i Alan Wake na PC

Wrzucił Ciekawostek - czwartek, 17 lipca 2014

Dzięki uprzejmości firmy Cenega, fundatora nagród, przygotowaliśmy dla Was mały konkurs, w którym można wygrać kilka atrakcyjnych gier na PC: Murdered: Śledztwo zza grobu, Resident Evil 6, Resident Evil: Revelations oraz edycję specjalną Alana Wake'a, zawierającą bonusy w postaci dwóch bonusowych płyt z materiałami dodatkowymi, soundtrackiem, kolekcją widokówek, naklejkami, plakatem i książką Akta Alana Wake'a. Wszystkie wymienione tytuły dostępne są w pudełkach, zawierają polską wersję językową i wymagają do działania konta Steam.


Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy podać dokładną liczbę wszystkich postów z ciekawostkami, jakie opublikowaliśmy od startu serwisu do momentu rozpoczęcia niniejszego konkursu. Mejle z odpowiedziami proszę przesyłać pod adres grynieznane@gmail.com, wpisując w temacie słowo "Konkurs". W treści proszę również podać ksywę oraz preferowany tytuł z powyższej listy. Decyduje zasada kto pierwszy, ten lepszy - jeśli nagroda będzie już zajęta, laureat otrzyma kolejną wolną grę. Na e-maile czekamy do niedzieli, do północy.

UWAGA!
Aby wziąć udział w konkursie, w treści mejla musi znaleźć się następujące oświadczenie:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatora konkursu do celów związanych z wysyłką nagród, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz. 883).


1 komentarze:

Ten post się zalicza?

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry