W rolę Connora w grze Assassin's Creed III wcielił się prawdziwy Indianin

Wrzucił Ciekawostek - środa, 12 lutego 2014

Dbałość o szczegóły to rzecz, która jednych deweloperów wyróżnia na tle innych. Trzeba uczciwie przyznać, że firma Ubisoft mocno stara się dogodzić graczom w kwestiach, jakich zazwyczaj w ogóle nie bierzemy pod uwagę przy ocenie danego tytułu. Bo czy wiedzieliście, że głównemu bohaterowi gry Assassin's Creed III głos podkładał prawdziwy Indianin? Noah Watts ze swojego zadania wywiązał się znakomicie, dzięki czemu Ratonhnhaké:ton może pochwalić się intrygującym i bardzo unikatowym wokalem. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim śmiertelnie poważny Connor przypadł do gustu, warto jednak pamiętać, że charakterystyczny styl wypowiedzi asasyna nie wziął się z księżyca.


Bulaagawish (Stary Byk), bo właśnie takie plemienne imię nosi w rzeczywistości Noah Watts, trafił na casting do trzeciej odsłony cyklu, nie mając pojęcia, że dotyczy on znanej mu doskonale serii gier. Pochodzący ze szczepu Wron młodzieniec myślał początkowo, że stara się o rolę w filmie, więc nie powinno Was dziwić jego zaskoczenie, kiedy poznał prawdziwy powód przesłuchania. Kiedy po kilku miesiącach oczekiwania zapadła decyzja o angażu mężczyzny, rozpoczął on wyczerpujące sesje full perfomance capture. Firma Ubisoft zażyczyła sobie nie tylko jego głosu - Watts wziął udział również w nagrywaniu cutscenek, dlatego niemal we wszystkich przerywnikach filmowych widocznych w "trójce" możemy podziwiać grę aktorską Indianina.

Noah Watts, znany również jako Stary Byk

Na koniec dodajmy, że Noah Watts zalicza się do oddanych fanów serii Assassin's Creed. Jego ulubionym bohaterem jest Altaïr Ibn-La'Ahad, ale jeśli chodzi o konkretną grę, najbardziej podobała mu się druga odsłona cyklu. Swój chłop!

0 komentarze:

Prześlij komentarzFacebook YouTube Instagram Google Plus Twitter Email

Znajdź ciekawostkę po tytule gry